Reklama

W Poznaniu jest lodziarnia, która sprzedaje lody dla psów. To hit Internetu. TikTokerka poszła tam ze swoim pupilem

fot. Nonamekate/TikTok
fot. Nonamekate/TikTok

Choć pomysł ten nie jest wcale nowy, cieszy się dużym zainteresowaniem.

To za sprawą TikTokerki, która poszła na lody ze swoim pupilem. Mogła tam kupić lody dla siebie i dla psa. Chodzi o lodziarnię przy ul. Gołębiej w Poznaniu.

TikTokerka nagrała film, na którym pokazuje, że pies wcale nie musi zostawać w domu, gdy jego właściciel ma ochotę pójść na lody. W tej lodziarni można bowiem kupić specjalne lody dla psa w kształcie psiej łapki. Film o tym, jak uroczy jamnik w Poznaniu zajada się lodami, stał się hitem TikToka i obecnie ma ponad 20 tysięcy lajków.

Zdania na ten temat są podzielone. Jedni Internauci twierdzą, że to szaleństwo i że właścicielom psów "odbija", drudzy chwalą pomysł, ponieważ popierają ideę niezostawiania psa samego w domu, bądź w rozgrzanym aucie.

A sama lodziarnia również zachęca do wizyt z pupilem informując, że posiadają "lody dla ochłody" również dla czworonożnych przyjaciół.

Psiarzom, to już w ogóle palma odbija - napisał pod filmem TikTokerki Internauta.

Ale super, że takie coś wymyślili również dla psów, bo przecież wiele razy chciało się poczęstować psa swoją porcją, ale wiadomo, że psu nie powinno dawać się słodyczy - napisała inna Internautka.

Porcja psiego loda kosztuje około 7 złotych. Smak, którym zajadał się rudy jamnik, to jabłko i banan. W lodziarni każdego dnia są inne smaki lodów dla psów.@nonamekate24 Precel poleca @ICE SCREAM POZNAŃ (Gołębia) #dc #poznan #dachshund #jamnik #puppy original sound - summer songs333
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro