Reklama
Reklama

"Najbardziej kolorowy dzień" dziś w Poznaniu

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak

Będą rzucać proszkami Holi.

Osoby, które w niedzielę o godzinie 18:00 zgromadzą się w Parku nad Wartą przy Przystani Posnania, będą mogły przyłączyć się do zabawy, która za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem poznaniaków.

Rzucanie kolorowymi proszkami Holi - to nawiązanie do hinduistycznego święta wiosny obchodzonego na przełomie lutego i marca głównie w Indiach i Nepalu. W Europie czy Ameryce Północnej rzucanie kolorowymi proszkami traktowane jest jako święto miłości i kolorów.

Wydarzenie potrwa do godziny 20:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Organizatorzy apelują, by ze względów bezpieczeństwa nie przynosić własnych kolorowych proszków.
Organizatorzy zapowiadają, że szykuje się "najbardziej kolorowy dzień".

"Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę. Przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ'ów"- zapraszają organizatorzy. "Pamiętajcie, im więcej ludzi tym lepszy klimat, który Wy będziecie tworzyć dlatego zapraszajcie swoich znajomych i pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich. Kolor Fest jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych" - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
15.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro