Reklama
Reklama

Pierwszy taki lokal znanej sieci otwiera się w Poznaniu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Engin Akyurt z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Engin Akyurt z Pixabay

W jednej z galerii handlowych.

Pierwszy lokal Tchibo w nowej odsłonie, ze zwiększoną przestrzenią kawiarnianą, 25 kwietnia pojawi się na mapie Poznania - w Centrum King Cross Marcelin.

"Poznań jest pierwszym miastem, którego mieszkańcy i goście mogą cieszyć się zwiększoną przestrzenią kawiarnianą w lokalach Tchibo. Została ona nie tylko powiększona, ale też wysunięta na pierwszy plan oraz zaprojektowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach odwiedzających" - informuje Paulina Iwaszko, kierowniczka ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo.

"Zmiany w salonie obejmują również wprowadzenie elementów cyfrowych - menu będzie wyświetlane na nowoczesnych ekranach, a w witrynach zamiast tradycyjnych plakatów klienci znajdą cyfrowe komunikaty"
- dodaje.

Specjalnie na inauguracje nowej odsłony przygotowano kilka atrakcji. Między innymi w dniach 25-28 kwietnia można skorzystać z rabatu -20% na cały asortyment, a pierwszych 50 kupujących otrzyma upominki - niespodzianki.

Lokal w Poznaniu to pierwsza przestrzeń Tchibo w nowej odsłonie, kolejne otwarcia zaplanowane są m.in. w Toruniu i Gdańsku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro