Reklama

Policjanci publikują dwa nagrania i szukają tych mężczyzn

fot. KPP Piła
fot. KPP Piła

Chodzi o kradzieże.

O pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców proszą policjanci z Piły. Osoby widoczne na nagraniach mogą mieć związek z prowadzonymi sprawami dotyczącymi kradzieży roweru na osiedlu domków jednorodzinnych, a także dokumentów i pieniędzy z zaparkowanego samochodu.

"Pierwsze z nagrań zarejestrowało wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru o wartości 2500 złotych na osiedlu Podlasie w Pile, która miała miejsce 1 marca bieżącego roku" - informuje sierż. szt. Wojciech Zeszot, oficer prasowy policji w Pile.

"Drugi materiał zarejestrował wizerunek dwóch osób, które dokonały kradzieży portfela z zawartością dokumentów, kart bankomatowych oraz pieniędzy z zaparkowanego pojazdu dostawczego 4 stycznia bieżącego roku przy al. Niepodległości w Pile"
- dodaje.

Osoby, które rozpoznają wizerunki osób lub mają informację na temat miejsca ich przebywania, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod nr 47 77 415 10 (w razie nieobecności z oficerem dyżurnym pod nr 47 77 415 60) lub mailowo na adres [email protected]

Film został opublikowany w mediach społecznościowych pilskiej komendy.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
6.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro