Reklama

Oddaj krew: uratuj życie

fot. lechpoznan.pl/Kuba Błoszyk
fot. lechpoznan.pl/Kuba Błoszyk

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu apelują do wszystkich mieszkańców stolicy Wielkopolski o oddanie krwi dla ich koleżanki - Agnieszki, która w niedzielę uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Agnieszka Smoczyk przebywa obecnie w szpitalu przy ulicy Juraszów. Lekarze walczą o jej życie. Każda kropla krwi jest na wagę złota. Poznańscy funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi (grupa krwi nie jest ważna!), by oddać życiodajny płyn ich koleżance.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

Każdy może zgłosić się do szpitala przy ulicy Juraszów (obok ulicy Lutyckiej) w godzinach 8.00 - 10.00 lub do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej, by oddać krew (ze wskazaniem dla Agnieszki Smoczyk).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro