Wywróciła się łódka na jeziorze. Mężczyzna zniknął pod wodą. Po kilku godzinach znaleziono jego ciało
Dodano niedziela, 14.04.2024 r., godz. 10.20

Do tragedii doszło po północy w niedzielę na Jeziorze Ostrowickim w miejscowości Bieślin.
Jak poinformowała Straż Pożarna w Witkowie, alarm do strażaków wpłynął w niedzielę kilka minut po północy. Zostali zadysponowani do wywróconej na jeziorze łódki. Dziennikarze TVP3 Poznań ustalili, że łódką płynęło kilka osób. W pewnym momencie łódka wywróciła się, dwie osoby zdołały samodzielnie dostać się na brzeg, natomiast 23-letni mężczyzna zniknął pod wodą.
12 strażackich zastępów prowadziło działania mające na celu namierzenie mężczyzny pod wodą. Straż pożarna po kilku godzinach poszukiwań znalazła ciało mężczyzny.
Na miejsce przybył również burmistrz Trzemeszna wraz z Komendantem Gminnym, którzy zapewnili racje żywnościowe dla służb ratunkowych.
Najpopularniejsze komentarze