Reklama

Kandydat na prezydenta Poznania zorganizował piknik rodzinny na Cytadeli. "Zapraszam każdego, kto pragnie zmiany dla Poznania"

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Pod Dzwonem Pokoju.

Kampania wyborcza w Poznaniu nie zwalnia tempa. Na piknik rodzinny zaprasza dziś kandydat na prezydenta Poznania Zjednoczonej Prawicy Zbigniew Czerwiński. "Zapraszam każdego, kto pragnie Zmiany Dla Poznania - młodych, seniorów, sąsiadów, pasjonatów przyrody, nauczycieli, kierowców, rowerzystów, rolkarzy, piłkarzy i turystów" - zapowiadał organizator. "Rodzinny piknik #ZmianaDlaPoznania to święto wszystkich, którzy pragną w Poznaniu zmiany i chcą, żeby nastąpiła ona już w niedzielę 21 kwietnia!"- dodał.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Impreza rozpoczęła się o godzinie 11:00 i trwała do 12:30. Zapowiedziano, że będą między innymi dmuchane balony dla dzieci, malowanie twarzy i bańki mydlane.

"Pokażmy, że Zmiana Dla Poznania zaczyna się od nas samych! Pokażmy Jackowi Jaśkowiakowi, że można inaczej!"- dodał Czerwiński.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro