Reklama

Jeden z pierwszych tegorocznych, dużych remontów ulic w Poznaniu wchodzi w kolejny etap. Te autobusy zmienią trasy!

fot. ZDM Poznań
fot. ZDM Poznań

Od poniedziałku.

W poniedziałek - 15 kwietnia rozpocznie się kolejny etap remontu nawierzchni ulicy Promienistej.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

"W tym etapie zamknięty będzie skręt z ulicy Promienistej od strony pętli Os. Kopernika w ulicę Jugosłowiańską. Autobusy linii nr 145, 191, 212 i 222 jadące w kierunku Dworca Zachodniego, ronda Kaponiera i Rataj pojadą objazdem ulicami Promienistą i Taczanowskiego do ulicy Jugosłowiańskiej" - zapowiada Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Jak zapowiedziano, linie nr 145, 191, 212 i 222 - przejazd z Os. Kopernika w kierunku ulicy Grunwaldzkiej będzie się odbywał objazdem ulicami: Promienistą, Ściegiennego, Taczanowskiego i Jugosłowiańską (z ominięciem przystanku Jugosłowiańska). Powrót po stałej trasie.

Z kolei linie nr 164, 169, 179, 193 i 223 - autobusy jadące ulicą Promienistą w kierunku Os. Kopernika, za skrzyżowaniem z ulicą Trębacką skręcać będą w prawo w łącznik do ulicy Jugosłowiańskiej, na którym przy skrzyżowaniu z ulicą Junacką, wyznaczony zostanie tymczasowy przystanek Trębacka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro