Reklama

Zatrzymano kierowcę, który potrącił autem dziennikarza na rowerze

Do wypadku doszło na tej ulicy | fot. Google Street View
Do wypadku doszło na tej ulicy | fot. Google Street View

Do wypadku doszło we wtorek w godzinach popołudniowych w Wysocku Wielkim.

O tej sprawie pisaliśmy na epoznan.pl już we wtorek. Nasz kolega, Krzysztof Czub, który przez lata związany był z telewizją WTK, a obecnie pracuje w TVP3 Poznań, został potrącony przez samochód pod Ostrowem Wielkopolskim. Jechał rowerem ulicą Kamienną, sprawca po wypadku nie zatrzymał się, by udzielić mu pomocy.

Krzysztof trafił do szpitala. Ma m.in. złamanych 11 żeber. Pomocy udzielali mu przypadkowi ludzie, którym już podziękował w mediach społecznościowych. W środę napłynęły do nas dobre informacje - policjanci zatrzymali mężczyznę, który spowodował ten wypadek.

- Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego, z Wydziału Kryminalnego, dzisiaj rano na podstawie nagrań z kamer monitoringu zidentyfikowali kierowcę, który wczoraj potrącił Krzysztofa Czuba. Mężczyzna został zatrzymany. Ma 25 lat, pochodzi z powiatu ostrowskiego i aktualnie jest przewożony do komendy w Ostrowie - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

  • Aktualizacja
    środa, 10.04.2024 r., godz. 22.00
    Aktualizacja
    środa, 10.04.2024 r., godz. 22.00
    Jak ustalili dziennikarze TVP3 Poznań, w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny znaleziono narkotyki. Badania mają wyjaśnić, czy 25-latek w chwili zdarzenia był pod wpływem środków odurzających. Za nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu! Podniesiono stopień!
24℃
13℃
Poziom opadów:
7.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro