Reklama

Jacek Jaśkowiak podziękował swoim wyborcom za oddane głosy i zachęcał do udziału w II turze. "Mimo wszystko PiS jest nadal mocny"

fot. Jacek Jaśkowiak/Facebook
fot. Jacek Jaśkowiak/Facebook

Prezydent Poznania zaznaczył, że mimo niskiej frekwencji, jest zadowolony z wyników.

Redakcja epoznan.pl publikowała w poniedziałek na łamach wstępne wyniki oraz wypowiedź Jacka Jaśkowiaka w sprawie wyborów na prezydenta Poznania.

Prezydent Poznania podziękował w poniedziałek swoim wyborcom i wyliczał zasługi.

82 147 dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Przy tej frekwencji to wynik, z którego jestem zadowolony i za który jestem wdzięczny mieszkańcom i mieszkankom. Przez 8 lat skutecznie broniliśmy Poznań i Polskę przed pandemią, wojną oraz PiSem. Koalicja Obywatelska otrzymała doskonały wynik w postaci 22 mandatów do Rady Miasta. Mimo wszystko PiS nadal jest mocny. Każdy, komu zależy na Wolnym Mieście Poznań powinien za 2 tygodnie oddać swój głos w II turze wyborów - napisał w social mediach Jacek Jaśkowiak.

Jego wpis spotkał się z różnymi opiniami mieszkańców Poznania. Niektórzy twierdzili, że brak wygranej w I turze, to porażka - To jest pana porażka. Gdyby do II tury wszedł pan Plewiński, to różnie by mogło się to potoczyć - stwierdził mieszkaniec Poznania.

Nic straconego, panie prezydencie. Nie damy sobie odebrać Poznania - nie brakowało głosów poparcia dla obecnego prezydenta Poznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro