Reklama
Reklama

Duża przestrzeń coworkingowa powstanie w poznańskim biurowcu

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

W ramach Nowego Rynku.

W listopadzie do użytku ma zostać oddana powierzchnia biurowa w budynku E na terenie kompleksu Nowy Rynek. To projekt Business Link - operatora należącego do Grupy Skanska. Pojawi się tu blisko 2000 metrów kwadratowych powierzchni, na których zlokalizowanych będzie prawie 270 miejsc do pracy.

- Wiadomo już, że przestrzeń zostanie przygotowana w bardzo podobnym standardzie do najnowszej lokalizacji Business Link w warszawskim biurowcu Studio, którego otwarcie zaplanowano na wiosnę. Klienci operatora będą mogli skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz sprzętu biurowego zapewniającego maksymalnie komfortowe warunki pracy - wyjaśnia inwestor.

Nie jest to pierwsza przestań Business Link w Poznaniu. Wcześniej otwarto elastyczne biura w biurowcu Maraton. Można tu wynająć przestrzeń biurową na miesiąc, ale też na czas nieokreślony. Można też wykorzystywać biura rotacyjnie. Znajdują się tu wydzielone sektory, prywatne biura, biurka dedykowane i hot deski, a także w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.39 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro