Reklama
Reklama

Najnowsza wielkopolska galeria handlowa ma ruszyć w kwietniu. Nazwa wciąż niepewna

fot. cwretail.pl
fot. cwretail.pl

Chodzi o obiekt w Lesznie.

Galeria Goplana, bo o niej mowa, powstała na terenie po fabryce słodyczy w rejonie ulic Królowej Jadwigi i Dąbrowskiego w Lesznie. Budowa ruszyła w 2021 roku, w ubiegłym roku podawano, że wielkie otwarcie nastąpi w lutym 2024. Nie udało się dotrzymać tego terminu, podobnie jak terminu marcowego.

Mamy kwiecień i wszystko wskazuje na to, że właśnie w tym miesiącu mieszkańcy zrobią pierwsze zakupy w obiekcie. Inwestor nie podał jednak oficjalnej daty otwarcia. Zrobiła to sieć siłowni, która będzie mieć swój lokal w obiekcie - Just Gym. Siłownia otwiera się tutaj już 17 kwietnia.

Jak informowaliśmy już na epoznan.pl, choć obiekt powstaje pod roboczą nazwą "Galeria Goplana", wciąż nie wiadomo, czy będzie to oficjalna nazwa centrum handlowego. Inwestor trzyma ją bowiem w tajemnicy. Wkrótce na budynku pojawią się jednak oficjalne napisy - wówczas wszystko się wyjaśni.

Wśród najemców są m.in. Half Price, Biedronka, Sinsay, Apart, Tabak, CCC, Pepco, Rossman, Świat Książki, Plus GSM oraz siłownia Just Gym. Mają tu być także perfumeria Douglas i strefa gastronomiczna. Łącznie ma się tu mieścić 25 punktów handlowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro