Reklama
Reklama

Użytkownicy Pyszne.pl wybrali. To najlepsza restauracja w Poznaniu

fot. Materiały organizatorów
fot. Materiały organizatorów

We wtorek ogłoszono wyniki plebiscytu.

Nagrody w plebiscycie Pyszne.pl, najpopularniejszego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce, zostały przyznane już po raz dziewiąty. O tym, do kogo powędrowały statuetki, tradycyjnie zadecydowali sami użytkownicy. "Przez miesiąc mieli możliwość głosowania na ulubione restauracje. Wybierali ukochane lokale w okolicy i wspierali swoich faworytów w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim"- informują organizatorzy. Jak przekazano, nagrody przyznawane są dla najlepszych restauracji w każdym z 16 województw oraz 6 największych miast w kraju.

"W tym roku zdecydowaliśmy się wyróżnić większą liczbę restauracji w kategoriach lokalnych. Lista zwycięzców doskonale odzwierciedla bogatą ofertę gastronomiczną w Polsce i fakt, że ulubione lokale naszych użytkowników można znaleźć nawet w nieoczywistych zakątkach kraju. Pyszne.pl Awards to jedna z wielu inicjatyw, poprzez które zachęcamy naszych użytkowników do odważnych poszukiwań i odkrywania nowych smaków" - komentuje Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl


Ulubioną restauracją mieszkańców Poznania okazało się Pastwisko. Burgerownia podbiła ich serca za sprawą przygotowywanych z pasją bułek i doskonale dobranymi dodatkami.

"Nagrodę Pyszne Awards otrzymujemy już po raz piąty. To ogromne wyróżnienie, nagroda dla naszych pracowników. Wydaje mi się, że klienci lubią Pastwisko ze względu na jakość dań, obsługę, szybkość dostarczania zamówień oraz to, że zawsze jesteśmy dla nich otwarci. Restauracja powstała z zamiłowania do kuchni amerykańskiej. Z czasem otworzyliśmy także drugi lokal, co ciekawe, na dwa miesiące przed pandemią, a wszystko przetrwało. I to jest dla nas najważniejszy dowód, że klienci nas cenią" - mówi Tomasz Danielak z restauracji Pastwisko.

Nagroda wojewódzka trafiła do Swiss Kebab Gniezno, skąd można zamówić m.in. imponujące, półmetrowe kebaby.

Statuetki Pyszne.pl Awards zostały wręczone 26 marca w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu. Galę poprowadziła szefowa kuchni Adriana Marczewska. "Polska scena kulinarna wypełniona jest ludźmi z ogromną pasją, zaangażowaniem i ciągle zaskakującą pomysłowością, którzy ją tworzą. Świetnie działająca restauracja nie opiera się jedynie na dobrym smaku, potrzebuje nieustannego doglądania, niestrudzonego poszukiwania nowych dań i rozwiązań, dbania o milion małych szczegółów, świetnego zespołu i ciężkiej pracy każdego dnia. To dla mnie ogromny zaszczyt prowadzić wieczór, podczas którego nagrodzone zostały najlepsze restauracje w kraju i niesamowici ludzie, którzy za nimi stoją. Jestem przekonana, że każda z wręczonych statuetek będzie nie tylko powodem do wielkiej dumy, ale też motywacją do dalszego działania w tym wyjątkowym biznesie" - mówiła.

Restauracją Roku została Susharnia z Łodzi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro