Reklama

Pobicie w poznańskim tramwaju. "Miał krwotok z nosa, czoła"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło we wtorek chwilę przed 20.00 w rejonie ronda Skubiszewskiego.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Dotkliwe pobicie mężczyzny w tramwaju linii nr 13 przy rondzie Skubiszewskiego o godzinie 19:58. Dwóch sprawców to obcokrajowcy. Mężczyzna miał krwotok z nosa, czoła. Trzy uderzenia pięścią w głowę/nos, kilka kopnięć z kolana w głowę. Przyjechała policja, nadzór MPK oraz służby pogotowia ratunkowego, zostały złożone zeznania. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia - pisze.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Jak ustaliliśmy na policji, funkcjonariusze faktycznie interweniowali w tej sprawie. - Z relacji wynika, że w tramwaju linii nr 13 doszło do utarczki słownej między trzema mężczyznami. W końcu dwóch z nich zaatakowało trzeciego - mówi Małgorzata Meloch z KWP w Poznaniu. - Wysiedli oni na przystanku Jawornicka, gdzie miały miejsce rękoczyny, a następnie dwóch napastników uciekło - dodaje.

Policjanci pojawili się na miejscu, rozmawiali z pokrzywdzonym, ale ten nie chciał zgłaszać pobicia. Odmówił też udzielenia mu pomocy medycznej. - Interwencja zakończyła się więc notatką, zabezpieczono też monitoring z pojazdu - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro