Reklama

Kandydaci na prezydenta Poznania miksowali w klubie Stonewall. Jaśkowiak: "czułem się jak Travolta"

fot. L.T.
fot. L.T.

Akcja miała szczytny cel.

Wydarzenie odbyło się w sobotę wieczorem w Lokum Stonewall. Kandydaci w wyborach samorządowych z różnych komitetów oraz ruchów miejskich zaprezentowali swoje DJ sety. Wszystko w szczytnym celu - aby poprawić sytuację psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

"Wydarzenie jest organizowane przez nas, Grupę Misjak. Jest jedną z wielu akcji, które przygotowaliśmy dla Was w ramach tegorocznego, obranego przez nas celu. Nie pierwszy raz decydujemy się na pomoc innym - robimy to już od wielu lat! W swojej kampanii chcemy nie tylko zbierać środki, które mogą pomóc osobom dotkniętym chorobą. Naszym celem jest również edukacja i uświadamianie na temat depresji wśród osób młodych" - zapowiadali organizatorzy.

Oprócz zabawy i muzyki, można było zdobyć garść informacji na ważny temat dotyczący problemu psychiatrii dziecięcej, ale też wspomóc ten cel, wrzucając datki do puszek.

"Wydarzenie jest organizowane przez nas, Grupę Misjak. Jest jedną z wielu akcji, które przygotowaliśmy dla Was w ramach tegorocznego, obranego przez nas celu. Nie pierwszy raz decydujemy się na pomoc innym - robimy to już od wielu lat! W swojej kampanii chcemy nie tylko zbierać środki, które mogą pomóc osobom dotkniętym chorobą. Naszym celem jest również edukacja i uświadamianie na temat depresji wśród osób młodych" - zapowiadał Przemysław Plewiński, kandydat na prezydenta Poznania. Trzecia Droga Polska 2050"Tak zaczynaliśmy wczoraj Prezydenckie DJ-sety w Lokum Stonewall, a kończyliśmy "Ezoterycznym Poznaniem" Pidżamy Porno i "Jak zapomnieć" Jeden Osiem L" - komentowała Beata Urbańska, kandydatka Nowej Lewicy na prezydenta Poznania."Po raz pierwszy w roli DJ-a, w ramach "Remixu wyborczego" w Lokum Stonewall. Uznałem, że w takim miejscu trzeba zacząć od Freddiego Mercury i "Don't stop me now" z pierwszej winylowej płyty, którą sobie kupiłem. To utwór, z którym czuję się emocjonalnie związany. Potem była Gloria Estefan, Grease, a na końcu Twist and Shout w wykonaniu Bruce'a Springsteena. Nie mogłem się powstrzymać, by nie poprosić kandydującej do Rady Miasta na Grunwaldzie Sue Bartel do tańca. Wyglądała dziś bosko, jak Olivia Newton John, a ja czułem się jak Travolta" - komentował w mediach społecznościowych prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Oto kilka nagrań z sobotniego wieczoru:Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro