Reklama

"Nie wyrzucajmy ich". Jest apel

Zdjęcie ilustracyjne | fot. congerdesign z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. congerdesign z Pixabay

Od dziś rusza nietypowa zbiórka.

To pomysł Zarządu Zieleni Miejskiej. Rusza akcja 'Daj cebulkom kwiatowym drugie życie'.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Często kupujemy duże ilości hiacyntów czy żonkili - każdy z nas pragnie przecież odrobiny wiosny w domu. Na tym etapie pewnie mało kto się zastanawia, co zrobić z cebulkami po przekwitnięciu. Nie wyrzucajmy ich, a być może za rok ozdobią Park Wilsona" - apeluje Zarząd Zieleni Miejskiej.

Cebulki takich kwiatów jak: krokusy, narcyzy, szafirki, cebulice, hiacynty można już od dziś do 29 marca przynosić do holu Palmiarni w godzinach jej otwarcia.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
34℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro