Reklama

Prezydent Jaśkowiak pochwalił się złotą kartą. "Wesołe jest życie staruszka"

fot. Jacek Jaśkowiak / FB
fot. Jacek Jaśkowiak / FB

Może mieć ją każdy senior w Poznaniu.

10 marca prezydent Poznania Jaśkowiak obchodził 60. urodziny. Teraz przysługuje mu karta seniora. Właśnie ją odebrał, czym pochwalił się na portalu społecznościowym. "Wesołe jest życie staruszka Właśnie odebrałem swoją kartę seniora i ruszam w miasto! By ją otrzymać trzeba spełnić dwa warunki: skończyć 60 lat i płacić podatki w Poznaniu. Warto, bo Poznańska Karta Seniora to tańsze bilety do zoo, teatru, kina, muzeum, na basen czy do palmiarni, a także inne zniżki. Idealna dla oszczędnych mieszkańców Poznania" - napisał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

"OK Poznań - Poznańska Złota Karta" daje seniorom stały, ważny bezterminowo dostęp do wszystkich korzyści programu OK Poznań. To łącznie kilkudziesięciu partnerów oferujących kilkaset zniżek. Wśród nich są między innymi: tańsze bilety do teatru, kina, muzeum, na basen, do palmiarni, zoo, a także zniżki w kawiarniach i restauracjach, studiach urody, centrach zdrowia, sklepach czy punktach usługowych.

To propozycja dla osób, które ukończyły 60 lat oraz mieszkają i rozliczają podatek PIT lub podatek rolny w stolicy Wielkopolski.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro