Reklama
Reklama

Kolejna globalna firma przenosi swoją siedzibę do kompleksu Nowy Rynek

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Na 7. piętrze poznańskiego biurowca otworzy się biuro firmy Roedl & Partner.

Roedl & Partner. to międzynarodowa firma doradcza w zakresie audytu, Business Process Outsourcing, podatków, prawa i konsultingu. Jest obecna w 49 krajach, zatrudniając 5 800 pracowników na całym świecie. W Polsce działa już ponad 30 lat, świadcząc usługi w 6 miastach - Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i w Poznaniu, gdzie przenosi swoje dotychczasowe biuro do Nowego Rynku E, gdzie zajmie 1 000 mkw. powierzchni. Już jest mowa o "prężnym rozwoju firmy", jednak o planach kolejnych zatrudnień na razie nie poinformowano.

"Zainteresowanie naszą inwestycją nadal nie słabnie. Obecnie około 80% powierzchni budynku jest już zajęta" - mówi Małgorzata Wojtoń, starsza menadżerka ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. "Kolejny najem to dla nas dowód, że oferowane przez nas przestrzenie do pracy i spotkań są doceniane przez firmy, które rozwijają się zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnie, wspierając poznański rynek w różnych obszarach. Nasz budynek dostarcza im zrównoważonych i bezpiecznych powierzchni, które sprawiają, że praca jest bardziej komfortowa, efektywna i po prostu przyjemniejsza" - dodaje

"Przenosimy nasze poznańskie biuro do Nowego Rynku E z kilku istotnych powodów, które wyłoniły się w procesie analizy i konsultacji. Przy wyborze kierowaliśmy się nie tylko lokalizacją, ale także jakością i nowoczesnością przestrzeni. Naszym celem jest stworzenie biura, w którym każdy pracownik będzie się czuł dobrze, które będzie inspirować do rozwoju. Zależy nam również na ekologii i zdrowiu, dlatego wybraliśmy budynek, który spełnia najwyższe standardy środowiskowe, potwierdzone certyfikatami LEED i WELL. Dodatkowo warsztaty z naszymi pracownikami oraz hybrydowy model pracy pozwoliły nam zoptymalizować nasze zasoby i umożliwią stworzenie w nowym biurze ergonomicznego i efektywnego środowiska pracy. Jestem pewna, że nowa lokalizacja, dbałość o detale i wszystkie związane z tym udogodnienia sprawią, że nasze nowe poznańskie biuro będzie spełniało oczekiwania naszych pracowników oraz będzie przyjaznym miejscem dla naszych klientów" - mówi Magdalena Ludwiczak, Partner w Roedl & Partner.

"Jestem przekonana, że nowe biuro zapewni pracownikom i klientom Roedl & Partner najwyższy komfort i przyjazne środowisko pracy oraz będzie impulsem do dalszego, prężnego rozwoju firmy. Starannie przeanalizowaliśmy potrzeby naszego klienta i możliwości, jakie daje poznański rynek biurowy. Cieszymy się, że spełniliśmy wszystkie cele, które zostały przed nami postawione. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas firma Roedl & Partner powierzając nam proces relokacji i negocjacji warunków najmu w kolejnym mieście" - mówi Joanna Bartosiewicz, Senior Associate, Newmark Polska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro