Reklama
Reklama

Kassyusza: pożar drzwi budynku. Strażacy mieli utrudniony wjazd przez remont. "Cała ulica zablokowana"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19:00

Redakcja epoznan.pl została powiadomiona przez Czytelnika - Na ul. Kassyusza interwencja Straży Pożarnej, przynajmniej 3 duże wozy i policja. Cala ulica jest zablokowana przez skandaliczny remont na ul. Galla. Straż miała ogromny problem, żeby przejechać.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

Dyżurny poznańskiej straży pożarnej potwierdza - Mieliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru drzwi w budynku. Na miejscu działania jeszcze prowadzą trzy nasze zastępy. Nie ma osób poszkodowanych.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
9℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro