Reklama
Reklama

Kandydat na prezydenta Poznania prezentuje "listę wstydu" Jaśkowiaka

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Przemysław Plewiński z Trzeciej Drogi chce "przywrócić Poznaniowi poznański porządek".

Kandydat Trzeciej Drogi zorganizował konferencję, na której przedstawił "listę wstydu" Jacka Jaśkowiaka. Listę tworzą nagłówki artykułów z poznańskich mediów, które pojawiały się w przestrzeni publicznej w ciągu prezydentury Jacka Jaśkowiaka. - Mi, jako poznaniakowi, jest za nie wstyd - mówił Plewiński w trakcie konferencji.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Wśród nagłówków znalazł się ten mówiący, że Jacek Jaśkowiak będzie mieć kobietę na stanowisku zastępcy prezydenta. - A przed połową kadencji już jej na stanowisku nie było. Ja będę mieć dwie kobiety jako zastępców i będę się tego trzymał - dodał. - Prezydent ignoruje słowa mieszkańców, społeczników, nie ma rzetelnego nadzoru nad inwestycjami.

Przedstawicielka Plewińskiego zaniosła listę Jackowi Jaśkowiakowi. Ma to go skłonić do refleksji. A co się na niej znalazło? Informacja, że Poznań znalazł się na ostatnim miejscu wśród Miast Przyjaznych Kierowcom. O tym, że NIK złożył zawiadomienie do prokuratury na Jacka Jaśkowiaka. O tym, że Poznań celowo zniechęca kierowców do jazdy samochodem, a także o tym, że Poznań pokazuje turystom jak robić zdjęcia, by nie było na nich widać remontów. Resztę można zobaczyć na zdjęciach.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro