Reklama

To nie koniec protestu rolników. W czwartek znów pojawią się na A2

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk

Zapowiedziano kilka godzin utrudnień.

Zgodnie z wcześniej przekazywanymi informacjami w związku z zaplanowanym protestem rolników w środę na wiele godzin zablokowana została autostrada A2 - trasa Berlin - Warszawa na terenie Wielkopolski i województwa łódzkiego. Wyłączony z ruchu został między innymi odcinek autostrady A2 od węzła Koło do węzła Stryków. Obecni na miejscu policjanci wyznaczali objazdy.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jak przekazano, z utrudnieniami trzeba się liczyć również w czwartek. "7 marca br. w godz. 9:30 - 20:00 głównym miejscem protestu rolników będzie rejon węzła Dąbie, co uniemożliwi na wymienionym węźle zarówno wjazd na autostradę A2 jak i zjazd z niej przemieszczających się pojazdów" - zapowiada asp. szt. Daniel Boła, oficer prasowy policji w Kole.

"Policjanci na bieżąco będą monitorować sytuację na drogach, kierować na objazdy, a także dbać o bezpieczeństwo. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do wydawanych przez policjantów poleceń" - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro