Reklama
Reklama

Kobieta zamknięta na noc w budynku Poczty Polskiej przy Głogowskiej

fot. Google Street View
fot. Google Street View

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Wczoraj po 1.00 w nocy zamknęli oddział Poczty Polskiej przy Głogowskiej, a w środku siedziała jakaś kobieta i mogła wyjść dopiero rano, jak przyszedł pierwszy pracownik. Była na terenie placówki całą noc, a naczelnik to zbagatelizował - napisał.

Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Poczty Polskiej. - Od rana trwają czynności wyjaśniające. Udzielimy odpowiedzi na pytania niezwłocznie po zakończeniu czynności prowadzonych przez jednostki odpowiedzialne za kontrolę i bezpieczeństwo - informuje PP.

Zapytaliśmy też policję, czy zajmuje się tą sprawą. Łukasz Paterski z poznańskiej policji wyjaśnia, że do funkcjonariuszy nie wpłynęło takie zgłoszenie.

  • Aktualizacja
    wtorek, 5.03.2024 r., godz. 19.38
    Aktualizacja
    wtorek, 5.03.2024 r., godz. 19.38
    Jak poinformowało nas biuro prasowe Poczty Polskiej, osoba, która została zamknięta w budynku, "ukryła się w strefie nieużywanej do bieżącej obsługi klientów". - Sprawa została już zgłoszona na Policję. Przekazanie informacji dotyczących przyczyny zaistnienia tej sytuacji, posiadanych nagrań z monitoringu i informacji w zakresie obserwacji klientki przez pracowników Poczty Polskiej mogłoby spowodować ujawnienie informacji istotnych dla prowadzonego postępowania przez Policję - podaje PP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro