Reklama

Padł rekord na "Targach Rzeczy Ładnych". W osiem godzin ponad 8 tysięcy ludzi! Niektórzy utknęli w kolejce. Organizatorzy zachwyceni

fot. Targi Rzeczy Ładnych/Facebook
fot. Targi Rzeczy Ładnych/Facebook

"Co wyście narobili?".

Tak brzmi treść postu umieszczonego przez organizatorów "Targów Rzeczy Ładnych", które rozpoczęły się w ten weekend 2 marca i trwają do niedzieli na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Redakcja epoznan.pl informowała o nadchodzących wydarzeniach na MTP tutaj.

Poznań! To jest rekord! Co wyście narobili? Nie możemy dojść do siebie, bo okazało się, że wczoraj był najliczniejszy dzień w historii Targów Rzeczy Ładnych. W 8 godzin odwiedziło nas ponad 8 tysięcy osób - poinformowali organizatorzy.

TRŁ to największe targi designu, które pierwszy raz pojawiły się w Poznaniu. Wywołały spore zainteresowanie. Zaprezentowało się ponad 300 znakomitych wystawców z całego kraju, a wydarzeniu towarzyszą Targi Mamaville, czyli największe w Polsce targi dla młodych rodziców.

Organizatorzy potwierdzili, że takiego zainteresowania i takiej frekwencji jak w Poznaniu, nie było nawet w Warszawie czy we Wrocławiu.

Wystawcy są Wami zachwyceni! Te rozmowy, zakupy, niesamowita atmosfera - relacjonują organizatorzy i przepraszają za to, że ludzie utknęli w kolejce między 11:00 a 15:00.

Takiej frekwencji nie mogliśmy się spodziewać nawet w marzeniach. Poznań kocha dobry design całym sercem. Jesteśmy tym wszystkim ogromnie wzruszeni. Warto było czekać kilka lat dla takich chwil! - podsumowali organizatorzy.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
12.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro