Reklama
Reklama

Zostali wezwani do awantury domowej. Znaleźli narkotyki

fot. KPP Złotów
fot. KPP Złotów

Zatrzymano 28-latka.

Na początku lutego policjanci ze złotowskiej jednostki zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do awantury pomiędzy kobietą i mężczyzną. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zatrzymali agresywnego 28-latka, który wobec kobiety stosował przemoc fizyczną i psychiczną.

"W trakcie dalszych czynności w miejscu interwencji, mundurowi w rzeczach mężczyzny, znaleźli kilka woreczków strunowych z zawartością białej substancji. Po ich sprawdzeniu testerem, okazało się, że była to amfetamina o łącznej wadze blisko 200 gramów. Narkotyki zostały zabezpieczone do specjalistycznych badań, a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu" - informuje asp. Damian Pachuc, oficer prasowy policji w Złotowie.

"28 latek w kolejnych dniach, został przesłuchany. Okazało się, że posiadanie znacznej ilości narkotyków i znęcanie się fizyczne i psychiczne, to nie jedyne przestępstwa, których się dopuścił. Na początku roku w Złotowie, dokonał jeszcze kradzieży rozbójniczej" - dodaje.

Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Grozi mu nawet 10 lat wiezienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro