Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w kierownictwie Wielkopolskiej Policji

fot. Wielkopolska Policja
fot. Wielkopolska Policja

Mł. insp. Mariusz Wiśniewski nie jest już zastępcą komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

O zmianach informuje nas Czytelnik. Policjanci potwierdzają. Dziś wielkopolscy policjanci i pracownicy Policji oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji pożegnali odchodzącego po 3 latach na stanowisku Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Mariusza Wiśniewskiego.

"1 marca Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Mariusz Wiśniewski zameldował o zdaniu obowiązków na zajmowanym stanowisku" - informuje nadkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji. "Dzisiaj, decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, powierzone mu zostały obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie" - dodaje.

Mł. insp. Mariusz Wiśniewski pełni służbę w Policji od 1996 roku. Przygodę z mundurem zaczynał na ulicach Warszawy. W 2001 roku wrócił do Piły. Tam spędził siedem lat w dochodzeniówce. W 2008 roku został młodszym wykładowcą Zakładu Prawa i Kryminalistyk w Szkole Policji w Pile. Po trzech latach wrócił do Komendy Powiatowej Policji w Pile gdzie został naczelnikiem Wydziału Kryminalnego. Komendant Wiśniewski był również zastępcą komendanta w Wągrowcu i Pile. To właśnie z Piły, ale już jako komendant powiatowy został awansowany na Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Na razie nie podano, kto przejmie obowiązki odchodzącego zastępcy komendanta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro