Reklama
Reklama

Na MTP stanęło gigantyczne akwarium. Ruszyły popularne targi

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Chodzi o Rybomanię.

Rybomania, jak łatwo się domyślić, to targi wędkarskie. Jedną z największych atrakcji wydarzenia jest ogromne akwarium, które stanęło na terenie pawilonu nr 6. Zbiornik mieści 20 tysięcy litrów wody, w której pływają dziesiątki okazów polskich ryb. To tutaj można testować sprzęt wędkarski i zobaczyć umiejętności najwybitniejszych wędkarzy. Akwarium przyjechało do Poznania aż z Portugalii. - Przeszklone szyby tego ogromnego zbiornika umożliwiają nie tylko obserwację podwodnego świata, ale przede wszystkim pracę przynęt i sposób, w jaki reagują na nie ryby. Dla producentów jest to więc doskonała okazja do prezentacji nowości na nadchodzący sezon. Trzydniowe pokazy na Gigantycznym Akwarium poprowadzą znane i lubiane osobistości wędkarskiego świata - wyjaśniają organizatorzy targów.

Na targach, jak każdego roku, wystawiają się producenci sprzętu, ubrań, namiotów, łóżek czy silników elektrycznych i spalinowych. Pierwszy raz zaprezentowana tu zostanie łódź stworzona z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie też gwiazd wędkarskiego świata - Jakuba Vagnera, Kamila Walickiego, Radosława Witólskiego czy Tomasza Pietruczuka. Na targach pomyślan o też o atrakcjach dla najmłodszych pasjonatów wędkarstwa.

W piątek odbywa się VIP Day. Rybomanię można będzie też odwiedzić w sobotę od 10.00 do 17.00 i w niedzielę od 10.00 do 16.00. Bilet na piątek kosztuje 170 złotych, a na sobotę lub niedzielę 45 złotych.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
18.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro