Reklama
Reklama

Łowił ryby i sadził kwiaty w dziurach na ulicy, by zachęcić prezydenta do działania. Jego filmiki w internecie biją rekordy

fot. dabakss1 / TikTok
fot. dabakss1 / TikTok

Autor przyznaje, że ma dość.

Problem dziurawych ulic występuje nie tylko w Poznaniu, ale też w wielu miastach i miejscowościach w regionie. Tego potwierdzeniem są filmiki, które ostatnio pojawiły się na TikToku, a pochodzą z Leszna. Ich autorem jest Przemysław, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Na TikToku pokazał już trzy nagrania z ulicy Pankiewicza w Lesznie, która tonie w wodzie i dziurach. Na pierwszym pojawił się przy jednej z dziur z... wędką i łowił ryby. Na drugim w jednej z dziur posadził kwiatek wskazując, że są idealne jako darmowe doniczki. Ostatni filmik to Przemysław jako ratownik "wynajęty" ze względu na zalanie drogi.

Portal elka.pl podaje, że mieszkańcowi Leszna udało się osiągnąć cel i zwrócić na siebie uwagę prezydenta miasta. Już po drugim nagraniu na miejscu pojawiła się ekipa drogowców, by ocenić stan ulicy. Naprawy interwencyjne mają się tu odbyć, gdy pozwoli na to pogoda.

Nagrania można zobaczyć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro