Lech Poznań grał z Pogonią Szczecin. Była nawet dogrywka. Kibice zawiedzeni

Był to pojedynek w ramach 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski. Po długiej walce skończył się sukcesem dla Pogoni Szczecin 0:1.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bez bramek, choć było kilka sytuacji, w których mógł paść gol. Już w drugiej minucie pierwszej połowy meczu Pogoń wywalczyła rzut rożny. Po nieudanej akcji Pogoni piłka znalazła się poza boiskiem.

Na początku pierwszej połowy meczu Pogoń dość długo utrzymywała się przy piłce.

W 32 minucie meczu Lech wywalczył rzut rożny, to była dobra okazja do gola, ale nie udało się.

W efekcie druga połowa meczu zakończyła się bez gola. Podobnie jak wczorajszy mecz między Wartą Poznań, a Radomiakiem Radom wynikiem 0:0.

Zarządzono dogrywkę, która diametralnie zmieniła sytuację, Pogoń Szczecin w drugiej połowie dogrywki strzeliła gola Lechowi Poznań. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Pogoni.