Reklama
Reklama

Większy ruch na poznańskich ulicach przez koniec ferii

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Czytelnik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Czytelnik

W całej Wielkopolsce, podobnie jak w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim i świętokrzyskim, w niedzielę zakończyły się ferie zimowe.

W tym roku uczniowie z Wielkopolski znaleźli się w grupie ostatnich odpoczywających w trakcie zimowych ferii. W poniedziałek wracają do szkół, co oznacza powrót na trasy m.in. autobusów szkolnych, ale też rodziców dowodzących swoje pociechy do placówek edukacyjnych.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Większy ruch widać na poznańskich trasach. Tradycyjnie sporo aut widać w rejonie ronda Rataje, ronda Śródka, na Hetmańskiej., przy rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego, ale też przy węźle Poznań Luboń, na Lechickiej i Bałtyckiej.

Kolejna przerwa od szkoły, zdecydowanie krótsza, dopiero za nieco ponad miesiąc - w związku z Wielkanocą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro