Reklama
Reklama

Z rzeki wyciągnięto nieprzytomną kobietę. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut

fot. Kalisz24.info.pl
fot. Kalisz24.info.pl

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.

Służby zgłoszenie odebrały około godziny 22. Jak przekazuje portal Kalisz24.INFO, kobieta wpadła do Prosny w Parku Miejskim. Jeszcze przed przybyciem służb została podjęta z wody przez partnera i osoby postronne. Była nieprzytomna.

ANDRZEJKI w Linea Mare: wieczór z DJ-em, kolacja, a rano basen i sauny. Dla par i znajomych - zabawa + relaks w kameralnym klimacie.
REKLAMA

Wezwani na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, chwilę później kobieta została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który kontynuował akcję. Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić funkcje życiowe. 33-latka w stanie hipotermii została przewieziona do szpitala. Według informacji lokalnego portalu jej stan oceniany był jako bardzo ciężki.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro