Reklama
Reklama

Kryjówka okazała się nieskuteczna. Zatrzymano 20-latka

fot. KPP Kępno
fot. KPP Kępno

Jest podejrzany między innymi o kradzież samochodu.

Wszystko rozpoczęło się 13 lutego przed północą. Z prywatnego parkingu przy ulicy Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna ukradł samochód marki Alfa Romeo. O zdarzeniu policjantów poinformował właściciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano.

"Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży. Wyczerpująca i bardzo wnikliwa analiza wszystkich zebranych materiałów doprowadziła do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny. Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna" - relacjonuje st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy policji w Kępnie.

"Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka. Do zatrzymania doszło 20 lutego około godziny 14 w jednym z budynków na ulicy Osińskiej w Kępnie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie" - dodaje.

20-latek będzie odpowiadał nie tylko za kradzież samochodu, ale też za kilka kradzieży paliwa na pobliskich stacjach benzynowych. Samochód został odzyskany i wróci do prawowitego właściciela.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.39 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro