Reklama
Reklama

Michelle Obama przyjeżdża do Poznania! Ceny biletów na wydarzenie zwalają z nóg

fot. Impactcee.com
fot. Impactcee.com

Była pierwsza dama pojawi się w naszym mieście w maju.

O tym, że żona byłego prezydenta USA odwiedzi Poznań, poinformowali organizatorzy wydarzenia IMPACT'24. Według organizatorów to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Michelle Obama to nie tylko była pierwsza dama, ale też matka, żona, czarnoskóra kobieta, która swoimi doświadczeniami od lat dzieli się ze społeczeństwem. Napisała dwie książki - pamiętnik "Becoming. Moja historia" - który stał się bestsellerem, a także "Światło w nas. Jak żyć w niepewnych czasach". Druga pozycja spotkała się również z ogromnym uznaniem.

Obama działa na rzecz zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży, wspomaga młode dziewczęta i kobiety w uzyskiwaniu dostępu do edukacji, na jaką zasługują. - Za pomocą programu Reach Higher zachęca absolwentki szkół średnich do kontynuowania edukacji, czy to poprzez college, uniwersytet, szkołę handlową czy służbę wojskową. W ramach When We All Vote zachęca młodych ludzi do głosowania i angażowania się w proces wyborczy - podczas wyborów w 2020 roku udało im się dotrzeć do ponad 100 milionów osób - podają organizatorzy poznańskiego wydarzenia.

IMPACT'24 odbędzie się w dniach 15-16 maja. Wiadomo, że Michelle Obama będzie gościem drugiego dnia. Wśród innych gości są m.in. była premier Finlandii Sanna Marin czy aktor i reżyser Jesse Eisenberg.

Sprawdziliśmy, ile kosztują bilety na imprezę. Obecnie za wejściówkę trzeba zapłacić 4900 złotych. Ale będzie jeszcze drożej - od 22 marca cena wzrośnie do 6900 zł, a po 25 kwietnia do 7900 złotych. Zdecydowanie tańszy jest dostęp internetowy - kosztuje 399 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
5℃
Poziom opadów:
3.1 mm
Wiatr do:
33 km
Stan powietrza
PM2.5
6.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro