Reklama
Reklama

Koncert "Dla Ciebie Mamo" - wzruszające i pełne emocji wydarzenie

21.05.2024, Aula UAM w Poznaniu godz. 19.00

Niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo - koncert życzeń " będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom.

Chcemy by wszystkie mamy, które będą obecne na tym koncercie, poczuły się docenione i kochane. To będzie dla nich niezapomniane przeżycie.

Wystąpią dla Państwa:

Joanna Horodko - sopran. Solistka, pedagog i pianistka, posiadająca w swoim repertuarze wybrane utwory muzyki filmowej i estradowej. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

Emilia Zielińska - sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady.

Mariusz Adam Ruta - tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski - wirtuoz głosu: od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz - organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Bilety do nabycia:

Kupbilecik.pl - https://kbq.pl/118999

Biletyna.pl - https://bilety.io/6VPON

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Koncert "Dla Ciebie Mamo" - piękny sposób na świętowanie Dnia Matki!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.64 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro