Reklama

We wtorek rolnicy zablokują wjazdy do Poznania. Są szczegóły!

fot. policja
fot. policja

Protesty planowane są w całym regionie, ale przedstawiamy utrudnienia, do jakich dojdzie najbliżej Poznania.

Jak podaje poznańska policja, z utrudnieniami trzeba się będzie liczyć od rana (8.00 - 9.00) do mniej więcej 18.00. - Całkowicie zblokowane zostaną trasy wlotowe i wylotowe z Poznania usytuowane przy głównych węzłach komunikacyjnych na wysokości Komornik, Tarnowa Podgórnego, Zakrzewa, Golęczewa i Kostrzyna - wyjaśniają mundurowi.

Dużych utrudnień należy się spodziewać w następujących punktach:

- Poznań, ul. Głogowska na wysokości ul. Marii Lange (w obydwu kierunkach), Komorniki, droga nr 311 i 196 na wysokości ul. Platynowej (w obydwu kierunkach),

- Zakrzewo, węzeł S11 Poznań - Ławica (blokada od strony zbiegu ulicy Gajowej i drogi 307 oraz od strony zbiegu ulicy Szkolnej i drogi 307),

- Tarnowo Podgórne, Droga Krajowa nr 92 na wysokości zjazdu S11 (w obydwu kierunkach),

- Golęczewo, węzeł Poznań - Północ, Droga Krajowa nr 11 (na wysokości zajazdu "Dziupla"),

- Kostrzyn, Droga Krajowa nr 92 na odcinku pomiędzy Skałowem a Kostrzynem Wielkopolskim,

- Ograniczeń w ruchu należy spodziewać się także na węźle Kórnik (w kierunku Środy Wielkopolskiej) z uwagi na zgromadzenie na Drodze Krajowej nr 11 na wysokości wsi Koszuty.

Policjanci zapewniają, że w trakcie zgromadzeń będą kierować ruchem i wskazywać kierowcom możliwe objazdy. - Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem w rejonach zgromadzeń środowisk rolniczych jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
16℃
Poziom opadów:
11.5 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro