Reklama
Reklama

Poznań Maraton prezentowany w Eurosporcie (video)

Poznań Maraton, jedna z najbardziej charakterystycznych dla naszego miasta imprez, została wypromowana w telewizji Eurosport. Reklamówka ujrzała światło dziennie w piątek.

Poznań jest pierwszym polskim miastem, które reklamuje się w telewizji Eurosport. W godzinach najlepszego czasu antenowego, wyemitowana zostanie reklamówka naszego miasta promującą imprezę Poznań Maraton. W trzydziesto-sekundowej reklamie pojawiają się potencjalni biegacze z całego świata, którzy zmierzają na naszą poznańską imprezę.

Spot reklamowy wyemitowany będzie sześćdziesiąt razy. Na antenie pojawi się w trzech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej i niemieckiej. Oprócz spotu, we wrześniu pojawi się także program o sportowym Poznaniu. Materiał przygotują dziennikarze telewizji. Program będzie się ukazywał prawie we wszystkich zakątkach świata aż do października.

Poznań Maraton to impreza, która z roku na rok skupia wokół siebie coraz więcej miłośników biegania. W tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty. Podczas 9. Poznań Maratonu padł rekord frekwencji. W biegu wzięło udział 3167 zawodników, w tym 2795 biegaczy. Bieg ukończyło 2640 biegaczy. Tegoroczne spotkanie odbędzie się 11 października. Imprezie patronuje portal epoznan.pl.

Obejrzyj reklamę maratonu:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
10.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro