Reklama
Reklama

Bar Caritas w nowej lokalizacji nie przyciągnął klientów. Wkrótce się zamyka

fot. Bar Caritas Pod Kolegiatą
fot. Bar Caritas Pod Kolegiatą

Chodzi o Bar Pod Kolegiatą.

Przez ponad 20 lat Bar Caritasu "U Krystyna" przyjmował klientów przy placu Wolności. Można tu było zjeść m.in. naleśniki, pyzy, ale też różne desery. Wszystko w dobrych cenach, przez to pojawiały się tutaj tłumy. Bar zamknięto pod koniec 2022 roku z informacją, że być może powróci w nowej lokalizacji.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Latem ubiegłego roku lokal powrócił przy placu Kolegiackim jako Bar Caritas "Pod Kolegiatą". W ofercie były zupy, kotlet schabowy, a także oczywiście naleśniki. Dań będzie można spróbować tylko do końca lutego, bo jak ustaliło Radio Poznań - lokal się zamyka. Okazało się, że w nowej lokalizacji, nie przyciągnął klientów, między innymi ze względu na ograniczenie w postaci schodów. Caritas dąży do tego, by w Poznaniu powstało miejsce, w którym będzie można smacznie zjeść za małe pieniądze, ale za wcześnie na szczegóły.

Bar poinformował, że do końca działalności w ofercie będą jedynie naleśniki, pierogi, jedna zupa i danie dnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
7.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
2.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro