Reklama
Reklama

Magistrat szuka chętnych na staż. Wiemy, ile można zarobić

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Staż odbyć mogą studenci.

W wiosennej edycji programu stażowego w Urzędzie Miasta Poznania dostępnych jest 90 miejsc. Staż będzie trwać 4 miesiące - od kwietnia do końca lipca. - Program skierowany jest do studentek i studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Kandydatki i kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający profilowi danego biura lub wydziału - wyjaśniają urzędnicy.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Stażyści będą dostawać wynagrodzenie za swoją pracę. Za okres 4 miesięcy dostaną 6672 złote brutto. Aby wziąć udział w programie należy do 18 lutego złożyć wniosek. - Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami (odrębnie do każdego wydziału, biura i jednostki) zaplanowano na luty i marzec. Zostaną one przeprowadzone zdalnie (za pośrednictwem platformy Zoom).

Staże studenckie w poznańskim magistracie odbywają się już od ponad 20 lat. Każda edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. - Program umożliwia zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia, przydatnych na rynku pracy oraz wykorzystanie w praktyce wiedzy zdobytej na studiach. Obopólne korzyści płynące z tej współpracy potwierdza fakt, że na przestrzeni tych kilkunastu lat działania programu około 1000 osób po jego ukończeniu zostało zatrudnionych w urzędzie.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
7.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro