Reklama
Reklama

Wciąż nie wiadomo z kim Jacek Jaśkowiak zmierzy się w wyborach samorządowych. "Gdybym wiedział, że żaden kontrkandydat się nie zgłosi, pojechałbym z wnuczką na narty"

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

Ale został w Poznaniu.

Choć do wyborów samorządowych pozostały niespełna dwa miesiące, w Poznaniu mamy obecnie tylko jednego kandydata na prezydenta naszego miasta. To Jacek Jaśkowiak. Oficjalnie nie zgłosił się żaden przeciwnik w tej walce. Trzecia Droga zastanawia się kogo wystawić, podobnie Lewica. Swojej kandydatury nie wystawiło też Prawo i Sprawiedliwość. A nazwisk pojawia się sporo - Jacek Tomczak, Tomasz Hejna czy Tomasz Lewandowski. Być może oficjalne informacje pojawią się w tym tygodniu.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

A tymczasem Jacek Jaśkowiak sytuację skwitował na Facebooku. - Gdybym wiedział, że do ferii żaden kontrkandydat się nie zgłosi, spokojnie pojechałbym sobie z wnuczką na narty. Ale na "Akademii Pana Kleksa" też bawiliśmy się świetnie - napisał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
7.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro