Reklama
Reklama

Pobicie w wieżowcu na poznańskim osiedlu, poszkodowany zmarł. Policja szuka świadków

fot. Google Street View
fot. Google Street View

W tej sprawie napisali do nas Czytelnicy.

Kilka osób przesłało do nas apel, jaki pojawił się w mediach społecznościowych. Wśród osób, od których dostaliśmy informację był członek rodziny zmarłego. Z apelu wynika, że 31 grudnia, a więc w Sylwestra, między 7.30 a 10.00 pobito 41-letniego mężczyznę na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Bliscy relacjonują, że mężczyznę znaleziono na 11. piętrze wieżowca nr 3, przy windach. Trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Pobity mężczyzna miał 41 lat. W dniu pobicia był ubrany w granatową kurtkę, czarną czapkę, dżinsy i czarne buty. Rodzina apeluje, by zgłaszać się do niej pod numerem 601 983 976 jeśli ma się jakąkolwiek informację w tej sprawie. Przewidziano nagrodę.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze zajmują się tym tematem. - Nieprzytomny mężczyzna został znaleziony około godziny 10.00 na osiedlu Wichrowe Wzgórze w wieżowcu nr 3 na ostatnim piętrze. Został zabrany do szpitala i tam przebywał kilka tygodni. Miał poważne obrażenia głowy. Niestety tydzień temu zmarł - mówi. - Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Sprawdzili już nagrania z monitoringów. Została także przeprowadzona sekcja zwłok. Nie ma jednak jednoznacznego wyniku, co było przyczyną zgonu. Czekamy na dalsze wyniki badań - dodaje.

Policjanci apelują, by zgłaszać się do nich, jeśli ma się informacje w tej sprawie,. Można dzwonić pod numer 47 77 130 90.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
7.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro