Reklama
Reklama

Armagedon parkingowy przy Termach Maltańskich. Odholowano auto zaparkowane na kopercie dla niepełnosprawnych

fot. Błażej
fot. Błażej

Takie interwencje to tutaj codzienność.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. W niedzielę wieczorem przy Termach Maltańskich interweniowali strażnicy miejscy. Chodziło o nieprawidłowo zaparkowane auta.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

- W niedzielę kilka minut po godz. 19:00 do dyżurnego SM wpłynęła interwencja z ul. Termalnej 1 - wyjaśnia Przemysław Piwecki z SM. Zgłaszający przekazał, że przy Termach jest "Armagedon". - Auta parkują dosłownie wszędzie - na terenach zielonych, na postoju taxi, na kopertach oraz na zakazie - wyjaśniał.

Na miejscu pojawili się strażnicy z Nowego Miasta. - Na postoju Taxi zaparkowane były 2 nieuprawnione samochody, a kolejne 3 w strefie zamieszkania zaparkowane były poza miejscami wyznaczonymi - na koła pojazdów założono blokady lub wystawiono wezwania - tłumaczy Piwecki. - Na miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych zaparkowane były 3 pojazdy bez kart parkingowych - dwóch kierowców ukarano na miejscu, przed przybyciem holownika. Trzeci samochód został usunięty na parking strzeżony.

Zgłoszenia z tego miejsca to niemal codzienność - najczęściej interwencje są zgłaszane w godzinach popołudniowych - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
7.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro