Reklama

Dramatyczny wypadek. 27-latka znalazła się pod busem. "Kierowca myśląc, że przejechał po krawężniku oddalił się"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wodnik z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wodnik z Pixabay

Młoda kobieta walczy o życie.

Do zdarzenia doszło w piątek rano w Kaliszu. Jak informuje portal Kalisz24.INFO, na ul. Dobrzeckiej wycofujący z bramy samochód dostawczy potrącił młodą kobietę. Kierowca nawet się nie zorientował i odjechał.

"Kierujący busem 69-letni mężczyzna wyjeżdżając z bramy tyłem, nie zauważył i potrącił wychodzącą z tej samej bramy młodą kobietę. 27-latka znalazła się pod pojazdem, który po niej przejechał. Kierowca nie zorientował się myśląc, że przejechał po krawężniku i oddalił się z miejsca zdarzenia" - informuje w rozmowie z lokalnym portalem podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Młoda kobieta walczy o życie w szpitalu. "Poszkodowana z wypadku trafiła prosto na SOR, gdzie została wstępnie zaopatrzona. Zaintubowana przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Ma bardzo poważne obrażenia, czeka ją operacja. Stan kobiety jest ciężki" - przekazał portalowi Kalisz24 INFO Paweł Gawroński, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

69-letni kierowca został już ustalony i zatrzymany przez policję. Nie miał świadomości tego, co się stało. Według informacji przekazanych przez policję, był trzeźwy. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
53.16 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro