Reklama

Krzysztof Stanowski z Kanału Zero wróży, kto wygra wybory w Poznaniu: "kandydat, który powie, że nie będzie niczego remontował"

fot. Kanał Zero / X
fot. Kanał Zero / X

A to nawiązanie do remontu Starego Rynku.

W trakcie środowej porannej rozmowy na Kanale Zero poruszono kwestię Poznania i zbliżających się wyborów samorządowych. - Są takie miasta, jak na przykład Poznań, gdzie wygra kandydat, który powie, że nie będzie niczego remontował, że on nie wyremontuje przez wszystkie te lata niczego - stwierdził Krzysztof Stanowski, twórca kanału. - Bo Poznań ma chyba dosyć remontów. To co zrobiono tam z rynkiem, to jest nieprawdopodobne. Tam były restauracje, tam były kluby, tam było mnóstwo miejsc, do których chodzili ludzie. To wszystko, zakładam, zbankrutowało albo za chwilę zbankrutuje, zostało zamknięte. Nie ma tam żadnego ruchu. Wydaje mi się, że da się takie remonty robić troszeczkę mniej drastycznie - dodał.

Do naszej redakcji we wtorek dotarły zdjęcia i nagrania z tego, jak obecnie wygląda Stary Rynek. Choć mogą się tu już poruszać mieszkańcy, wciąż jest to spory plac budowy, po którym jeżdżą na przykład ciężarówki i maszyny budowlane. Wciąż widać sporo płotów okalających miejsca wymagające dokończenia. Zapytaliśmy Poznańskie Inwestycje Miejskie, kiedy prace mają się tutaj zakończyć. Czekamy na odpowiedź.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro