Reklama

14-latek uciekł mundurowym. Nietypowy wyścig policyjny. Matka nastolatka skuteczniejsza od policji

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja/archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja/archiwum

Do zdarzenia doszło na terenie Pleszewa.

Nastolatek prowadził samochód osobowy marki Skoda. Jak podaje ostrow24.tv kierowca Skody nie reagował na sygnały dźwiękowe wysyłane przez policjantów. Pościg w gminie Pleszew wywołał duże zainteresowanie. Nieletni uciekał drogami gminnymi, przekraczał prędkość i nie reagował na znaki "stop". Omijał inne samochody i wyprzedzał w niedozwolonych miejscach.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

W mediach opublikowano na ten temat informację. Dopiero 3 lutego matka przyprowadziła syna na komendę policji. Nieletni zeznawał w obecności matki i przyznał się do tego, że prowadził samochód.

Sprawa trafi do sądu dla nieletnich - powiedziała dla ostrowskiego portalu pleszewska policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
12℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro