Reklama

Jej węch okazał się bezbłędny. Wyczuła narkotyki ukryte w specjalnych skrytkach

fot. policja
fot. policja

Chmura jest policyjnym psem.

Do policjantów z Piły dotarła informacja, że 32-letni mieszkaniec tego miasta może posiadać narkotyki. Mężczyznę zatrzymano, a informacje się potwierdziły - znaleziono przy nim woreczek z amfetaminą. Funkcjonariusze sprawdzili też jego mieszkanie. - Ujawnili przy tym kilka skrytek m. in. w zabudowie meblowej. W ich wnętrzu znajdowały się narkotyki i gotówka. W działania włączyła się również Chmura wraz ze swoim przewodnikiem, która wskazała kolejną skrytkę, tym razem usytuowaną na balkonie. Tam policjanci zabezpieczyli kolejne pojemniki z marihuaną - informuje Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W mieszkaniu znaleziono 70 gramów marihuany, 30 gr amfetaminy i 53 tabletki ekstazy. Zabezpieczono też gotówkę. - 32-letni pilanin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro