Reklama
Reklama

Jacek Sasin przyjechał do Poznania "Rekordowa frekwencja"

fot. Jacek Sasin / X
fot. Jacek Sasin / X

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapowiadają, że będą spotykać się z wyborcami w całym kraju.

W trakcie piątkowej konferencji prasowej prezes PiS ogłosił, że nadchodzący weekend będzie bardzo intensywny dla partii. Zapowiedział, że liderzy Prawa i Sprawiedliwości odwiedzą niemal wszystkie województwa. Chcą zwrócić uwagę społeczeństwa na działania obecnego rządu.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

"Ta obecna władza obiecywała 100 konkretów, a prawda jest taka, że łamana jest Konstytucja, łamane jest prawo, przejmowane są organy państwa, w tym prokuratura - i to w sposób siłowy - tym samym sposobem zostały przejęte też media publiczne. Mamy do czynienia z taką podwójną grą" - mówił Kaczyński.

Podczas oświadczenia dla prasy Jarosław Kaczyński zarzucił rządowi brak realizacji obietnic wyborczych, wymieniając m.in. kwestie podwyżek dla nauczycieli, kwoty wolnej od podatku czy kredytu 2 proc.

"O tym wszystkim trzeba naszym rodakom mówić i my będziemy to przekazywali bardzo konsekwentnie. Obawiamy się, że będzie tych materiałów do przekazania coraz więcej, bo ta obecna władza poruszą się konsekwentnie po tej drodze, która doprowadziła do tego, że w Polsce nie obowiązuje Konstytucja, nie obowiązuje prawo. Obowiązuje natomiast wola władzy" - dodał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Zapowiedział, że w trasę wyruszy na razie sześć osób, a później ten skład będzie rozszerzany. Najpierw liderzy partii pojawią się w miastach wojewódzkich.

Do Poznania w niedzielę przyjechał były wicepremier Jacek Sasin. Jak komentował w mediach społecznościowych w stolicy Wielkopolski była "rekordowa frekwencja".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro