Reklama

Likwidują Biedronkę na poznańskiej Wildzie? "Aż tak ją zniszczyli pracownicy?"

Biedronka przy Dolnej Wildzie w Poznaniu | fot. Google Earth
Biedronka przy Dolnej Wildzie w Poznaniu | fot. Google Earth

Obecnie nie można tam zrobić zakupów.

Od kilku dni Biedronka na ul. Dolna Wilda w Poznaniu jest nieczynna. Zaniepokojeni klienci zastanawiali się, co się stało z marketem. W Internecie pojawiła się dyskusja na ten temat.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Wie ktoś, czy likwidują Biedronkę na Dolnej Wildzie? - zapytał na grupie sąsiedzkiej mieszkaniec Wildy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z Internautów napisał żartobliwie - Czemu akurat ta Biedronka? Aż tak zniszczyli ją pracownicy? To żarcik.

Okazuje się, że Biedronka wcale nie jest w stanie likwidacji, ale w budynku trwa obecnie remont. Pracownicy wywiesili plakat, na którym poinformowali swoich klientów, że remont obiektu potrwa do 15 marca, a więc sklep otworzy się w nowej odsłonie jeszcze przed Wielkanocą.

Na stronie google pojawiła się informacja, że market jest tymczasowo zamknięty. Opinie, które się tam znajdują również sugerują, że obiekt wymagał już remontu - Przydałby się chyba generalny remont, jak to się odbywa w innych obiektach tej marki. Można się przyczepić jeszcze do wiecznie stojących palet na poszczególnych alejkach - napisał klient marketu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro