Reklama
Reklama

Dramat w Wielkiej Brytanii. Nie żyją 4 osoby, wśród nich Wielkopolanin

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Oli Woodman / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Oli Woodman / unsplash.com

Tragedia rozegrała się pod Norwich.

Jak opisuje portal gostynska.pl, o historii rozpisują się czołowe brytyjskie media. W jednym z domów w miejscowości Costessey na przedmieściach Norwich znaleziono ciała czterech osób: mężczyzny, kobiety oraz dwóch dziewczynek. Odkrycia dokonano 19 stycznia po telefonie od sąsiadów rodziny. Wiadomo, że zmarli to 45-letni Bartłomiej K., inżynier pochodzący z Gostynia, a także dwie jego córki w wieku 7 i 12 lat. Kobieta to prawdopodobnie szwagierka mężczyzny, która miała mu pomagać przy dzieciach.

Z ustaleń brytyjskich mediów wynika, że mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Pod koniec ubiegłego roku zgłoszono jego zaginięcie, ale ostatecznie go odnaleziono.

Jak ustalono, mężczyzna zmarł od jednej rany kłutej szyi, a kobieta od kilku ran kłutych. Sekcja zwłok dzieci ma się odbyć w środę. Policjanci przyznali, że nie szukają nikogo, kto miałby związek z tą sprawą. Wykluczono udział osób trzecich.

Sprawa pozostaje zagadkowa. Brytyjskie media informują, że Wielkopolanin 19 stycznia rano próbował skontaktować się z policją, ale funkcjonariusze mieli zignorować jego zgłoszenie. Inny temat to nieobecność żony mężczyzny i jednocześnie matki ich dzieci. Pochodząca z Tajlandii nie była widziana przez sąsiadów od miesięcy.


-----

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro