Reklama

Cały podpoznański park logistyczny dla dystrybutora ubrań. Praca dla 300 osób!

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Operacje zaczną się w lutym.

Firma ID Logistics w lutym zacznie działać dla jednego z największych dystrybutorów ubrań na świecie. - Firma zajmie cały Panattoni Park Poznań West Gate II w Tarnowie Podgórnym, a nowy obiekt pozwoli skonsolidować działania z dotychczasowych lokalizacji - podaje Panattoni.

Moknie ściana? Nie kuj w ciemno! Lokalizujemy wycieki wody bezinwazyjnie w Poznaniu. Koszt badania pokrywa Twoje ubezpieczenie. Sprawdź, jak działamy na wyciek-wody.pl
REKLAMA

Operator logistyczny wynajął cały park magazynowy o powierzchni ponad 47 tysięcy metrów kwadratowych. - Firma obsłuży procesy e-commerce w Polsce i na rynkach europejskich dla międzynarodowego dystrybutora odzieży. W obiekcie docelowo zatrudnionych będzie 300 pracowników.

W obiekcie pojawią się m.in. strefa kompletacji zamówień, a także specjalistyczna infrastruktura do parowego prasowania ubrań czy system składowania odzieży na wieszakach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części Wielkopolski
-8℃
-14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
16.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro