Reklama

Zamyka się znana wielkopolska dyskoteka. Ogromne zainteresowanie ostatnią imprezą

fot. Manhattan Club Czekanów FB
fot. Manhattan Club Czekanów FB

Ta odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Chodzi o Klub Manhattan z Czekanowa pod Ostrowem Wielkopolskim. Działa od 28 lat. O tym, że właściciele postanowili zamknąć miejsce informowaliśmy na epoznan.pl już na początku stycznia. Powód? Coraz mniejsze zainteresowanie klubowiczów, a co za tym idzie, trudno utrzymać duży lokal. - W złotych czasach w Ostrowie Wielkopolskim i jego okolicach potrafiło imprezować w sobotę nawet ponad 10 tys. ludzi, każdy z klubów pękał w szwach! Dziś śmiało można powiedzieć, że z tej liczby pozostała 1/5, a może nawet i mniej - podał klub.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Ostatnia impreza odbędzie 27 stycznia i jak się okazuje, zainteresowanie jest ogromne. - Kochani w związku z waszymi licznymi pytaniami odnośnie rezerwacji loży na ostatnią naszą imprezę. Niestety zostały tylko 4 loże na balkonie, 2 os. - 3 szt , 3 os.- 1 szt. Reszta loży została już zarezerwowana, jesteśmy w szoku. Postanowiliśmy również ze nasza impreza zacznie się już od godziny 20:00 tak jak to miało kiedyś miejsce - podali właściciele klubu.

Ostatni impreza odbędzie się pod hasłem "Goodbye Manhattan". - Bądźcie z nami tej nocy i wspólnie pożegnajmy jedną z największych klubowych legend na mapie klubowej Polski. Szczegóły tego wydarzenia podamy niebawem... Jedno jest pewne, to będzie bardzo długa noc, która pozostanie w naszej pamięci do końca życia - zapewniają.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro