Reklama
Reklama

Ratownicy medyczni podziękowali policjantom za współpracę. Razem uratowali mężczyznę, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia

fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu/Facebook
fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu/Facebook

Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu opublikowało nietypowy post w social mediach.

W środę pojawiły się podziękowania dla policjantów z Murowanej Gośliny.

Hej, policjanci z Murowanej Gośliny i Wielkopolska Policja, ogromne podziękowania za pomoc w ratowaniu ludzkiego życia. Pełna współpraca na linii dyspozytor medyczny-poradnia lekarza rodzinnego-świadkowie zdarzenia-ZRM oraz policjantów zakończyła się szansą na ocalenie życia u pacjenta z nagłym zatrzymaniem krążenia - napisało Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu. Zespół nie krył podziwu również dla osób, które uciskały klatkę piersiową pacjenta przed przyjazdem ZRM - Wielki szacunek dla Was! - czytamy na stronie Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.

- Ze względu na fatalne warunki na drogach i sypiący śnieg poprosiliśmy o pomoc policjantów, patrol z Murowanej Gośliny towarzyszył nam do samego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dziękujemy - napisało Pogotowie Ratunkowe.

Policjanci cieszyli się, że współpraca między służbami bardzo dobrze przebiega - Żadna wiadomość nie będzie lepsza od tej, kiedy dowiadujesz się, że ludzkie życie zostało uratowane. Brawo! To kolejny przykład na to, że służby w naszym województwie działają na wysokim poziomie - podsumowała Wielkopolska Policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro